Welkom op onze site!
We werken vaak digitaal
Lekker samen lezen
Buiten spelen
Buiten de klas leren
Met plezier leren

Het team

Directeur

Meester Arjen ten Brinke

aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag morgen en donderdag

directie@dedriespronghh.nl

 

 

Groep 1 – 2

Juf Anja van Leeuwen

aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag (1 keer in de 14 dagen)

a.vanleeuwen@dedriespronghh.nl

 

Groep 1 – 2

Juf Anja Voelman

aanwezig: donderdag en vrijdag

a.voelman@dedriespronghh.nl

 

 

Groep 3 – 4

Juf Arianne Kompagnie

aanwezig: maandag en dinsdagmorgen

a.kompagnie@dedriespronghh.nl

 

Groep 3 – 4

Juf Margot Bergboer

aanwezig: dinsdagmiddag, woensdag, donderdag en vrijdagmorgen

m.bergboer@dedriespronghh.nl

 

 

Groep 5 – 6

Juf Ina Hopster

aanwezig: maandagmorgen, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

i.hopster@dedriespronghh.nl

 

 

Groep 5 – 6

Meester Arjen

aanwezig: maandagmiddag

a.tenbrinke@dedriespronghh.nl

 

 

Groep 7 – 8

Meester Marcel Dannenberg

aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdagmiddag

m.dannenberg@dedriespronghh.nl

 

 

Groep 7 – 8

Juf Marianne Goosselink

aanwezig: vrijdagmorgen

m.goosselink@dedriespronghh.nl

 

IB & RT

Juf Marike Nijzink / Juf Claartje Timmerman

aanwezig: maandag en vrijdagmorgen

ib@dedriespronghh.nl

 

Ondersteuning Zorg

Juf Aletta Wolterink

aanwezig: woensdagmorgen en vrijdagmorgen

a.wolterink@dedriespronghh.nl

 

Conciërge

Dhr. Harry Bargboer

aanwezig: dinsdag en donderdag

h.bargboer@dedriespronghh.nl

 

Schoonmaakster

Mevr. Janita Lohuis

aanwezig: maandagmiddag, dinsdag, woensdag, donderdagmorgen, vrijdagmiddag

j.lohuis@dedriespronghh.nl

arjen_foto
Anja van Leeuwen
Anja Voelman
Arianne Kompagnie
Margot Bergboer
Ina Hopster
arjen_foto
Marcel Dannenberg