Onze school is top!
Onze school!
Met plezier leren
In de pyjama naar school!
Leuke lessen
Werken aan een project

Het team

Directeur

Meester Arjen ten Brinke

aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

directie@dedriespronghh.nl

 

Groep 1 – 2

Juf Anja van Leeuwen

aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag (1 keer in de 14 dagen)

a.vanleeuwen@dedriespronghh.nl

 

Groep 1 – 2

Juf Anja Voelman

aanwezig: donderdag en vrijdag

a.voelman@dedriespronghh.nl

 

 

Groep 3 – 4

Juf Arianne Kompagnie

aanwezig: maandag en dinsdagmorgen

a.kompagnie@dedriespronghh.nl

 

Groep 3 – 4

Juf Margot Bergboer

aanwezig: woensdag, donderdag en vrijdagmorgen

m.bergboer@dedriespronghh.nl

 

Groep 5 – 6

Juf Ina Hopster

aanwezig: maandag t/m vrijdag, 2e helft jaar met LIO-stagiaire

i.hopster@dedriespronghh.nl

 

Groep 7 – 8

Meester Marcel Dannenberg

aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

m.dannenberg@dedriespronghh.nl

 

Groep 7 – 8

Juf Daphne Meijer

aanwezig: maandag

d.meijer@dedriespronghh.nl

 

IB & RT

Juf Claartje Timmerman

aanwezig: maandag en dinsdag

ib@dedriespronghh.nl

 

 

IB & RT

Juf Marike Nijzink

aanwezig: dinsdagmiddag en donderdagmiddag

ib@dedriespronghh.nl

 

Ondersteuning Zorg

Juf Aletta Wolterink

aanwezig: maandagmorgen, dinsdag en donderdag

a.wolterink@dedriespronghh.nl

 

Conciërge

Dhr. Harry Bargboer

aanwezig: dinsdag en donderdag

h.bargboer@dedriespronghh.nl

 

arjen 2
anja 1
anja 2 goed
Arianne
margot
ina
marcel
Daphne
claartje
marike
aletta