Het team

Arjen ten Brinke

Directeur

aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

directie@dedriespronghh.nl

Anja van Leeuwen

Groep 1 – 2: maandag en dinsdag

a.vanleeuwen@dedriespronghh.nl

Jolande Schotman

Groep 1 – 2: donderdag en vrijdagmorgen

Intern Begeleider: dinsdagmorgen en vrijdagmiddag

j.schotman@dedriespronghh.nl

Arianne Kompagnie

Groep 3 – 4: dinsdag

Groep 2 – 3 – 4: woensdagmorgen

a.kompagnie@dedriespronghh.nl

Margot Scherphof

Groep 3 – 4: maandag, donderdag en vrijdagmorgen

Groep 5 – 6 woensdag

m.scherphof@dedriespronghh.nl

Ina Hopster

Groep 5 – 6: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

i.hopster@dedriespronghh.nl

Sharon Nijzink

Groep 7 – 8: maandag t/m donderdag

s.nijzink@dedriespronghh.nl

Aletta Wolterink

Ondersteuning en zorg

aanwezig: maandag, dinsdagmorgen, woensdag, donderdagmorgen en vrijdagmorgen

a.wolterink@dedriespronghh.nl

Matthijs Kat

Gymdocent

aanwezig: donderdagmorgen