Onze school is top!
Onze school!
Met plezier leren
In de pyjama naar school!
Leuke lessen
Werken aan een project

Het team

Directeur

Meester Arjen ten Brinke

aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

directie@dedriespronghh.nl

arjen 2

Groep 1 – 2

Juf Anja van Leeuwen

aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag (1 keer in de 14 dagen)

a.vanleeuwen@dedriespronghh.nl

anja 1

 

Groep 1 – 2

Juf Anja Voelman

aanwezig: donderdag en vrijdag

a.voelman@dedriespronghh.nl

anja 2 goed

 

Groep 3 – 4

Juf Arianne Kompagnie

aanwezig: maandag en dinsdagmorgen

a.kompagnie@dedriespronghh.nl

Arianne

 

Groep 3 – 4

Juf Margot Bergboer

aanwezig: woensdag, donderdag en vrijdagmorgen

m.bergboer@dedriespronghh.nl

margot

 

Groep 5 – 6

Juf Ina Hopster

aanwezig: maandag t/m vrijdag, 2e helft jaar met LIO-stagiaire

i.hopster@dedriespronghh.nl

ina

 

Groep 7 – 8

Meester Marcel Dannenberg

aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

m.dannenberg@dedriespronghh.nl

marcel

Groep 7 – 8

Anne-Ruth Altink-Wessels

aanwezig: maandag

81fa8e12-f83e-4cf4-bb82-0049434da481

 

IB & RT

Juf Claartje Timmerman

aanwezig: maandag en dinsdag

ib@dedriespronghh.nl

claartje

 

IB & RT

Juf Marike Nijzink

aanwezig: dinsdagmiddag en donderdagmiddag

ib@dedriespronghh.nl

marike

 

Ondersteuning Zorg

Juf Aletta Wolterink

aanwezig: maandagmorgen, dinsdag en donderdag

a.wolterink@dedriespronghh.nl

aletta

Gymdocent

Kenny Leferink

aanwezig: vrijdagmorgen

33d40607-71d6-4a82-a4ad-da9115b761ab

 

Conciërge

Dhr. Harry Bargboer

aanwezig: dinsdag en donderdag

h.bargboer@dedriespronghh.nl