Het team

Meester Arjen ten Brinke

Directeur

aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

directie@dedriespronghh.nl

arjen 2

Juf Anja van Leeuwen

Groep 1 – 2: maandag en dinsdag

a.vanleeuwen@dedriespronghh.nl

anja 1

Juf Anja Voelman

Groep 1 – 2: donderdag en vrijdag

a.voelman@dedriespronghh.nl

anja 2 goed

Juf Arianne Kompagnie

Groep 7 – 8 : maandag

Groep 3 – 4: dinsdagmorgen

Groep 2 – 3 – 4: woensdagmorgen

a.kompagnie@dedriespronghh.nl

Arianne

Juf Margot Bergboer

Groep 3 – 4: maandag, donderdag- en vrijdagmorgen

Groep 5 – 6 woensdag

Groep 4 – 5 – 6: donderdagmiddag

m.bergboer@dedriespronghh.nl

margot

Juf Ina Hopster

Groep 5 – 6: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

i.hopster@dedriespronghh.nl

ina

Juf Sharon Nijzink

Groep 7 – 8: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

s.nijzink@dedriespronghh.nl

Sharon

Juf Claartje Timmerman

Intern begeleider en Remedial Teacher

aanwezig: maandag en dinsdag

ib@dedriespronghh.nl

claartje

Juf Aletta Wolterink

Ondersteuning en zorg

aanwezig: maandagmorgen, dinsdag en donderdag

a.wolterink@dedriespronghh.nl

aletta

Meester Tom Hudepol

Gymdocent

aanwezig: donderdagmorgen

tom-hudepohl

Dhr. Harry Bargboer

Conciërge

aanwezig: donderdag

h.bargboer@dedriespronghh.nl